PTF realityPTF reality, s.r.o.
CENTRUM BYLDENÍ PLZEŇ

Dřevěná 99/3, 30100, Plzeň
e-mail: info@ptf.cz
tel: +420 603 834 921

www.ptf.cz
www.pronajmyplzen.cz
www.bydleniplzen.cz

IČ: 06684394

+ přidat k oblíbeným

+ domovská stránka

Další služby


osobní makléř
investczech
Katalog firem PTF
Profil společnosti
Profil společnosti
serióznost - jistota - spolehlivost
Pro Trade Finance je realitní, finanční a poradenskou kanceláří (viz. naše služby) se sídlem v Plzni. Vlastníkem firmy je Bc. David Choc podnikající jako fyzická osoba.

Poskytujeme svým klientům kompletní realitní služby v soukromém i podnikatelském sektoru rozšířené o zajištění financování či poradenské služby. Naši činnost vyvíjíme zejména v Plzni, plzeňském a karlovarském regionu, ale jsme připraveni pro své klienty pracovat i v jiných regionech České republiky.

Spokojený zákazník je u nás vždy na prvním místě a právě proto dodržujeme standardní etická a obchodní pravidla. Serióznost, spolehlivost, přímé a otevřené jednání, kvalitní komunikace, důslednost a flexibilita jsou pro nás samozřejmostí.

Klademe maximální důraz na využití nejmodernějších technologií, spolupracuje s týmem profesionálně vyškolených makléřů s několikaletými zkušenostmi v těchto oborech a to vše pro zajištění nejkvalitnějších a nejrychlejších služeb.

V naší nabídce najdete prodej či pronájem bytů, rodinných domů,pozemků, obytných domů, chat, chalup, dále komerčně využitelné pozemky, haly pro výrobu, skladování, obchodní, komerční i administrativní objekty, zajímáme se též o investiční a developerské projekty

Disponujeme kvalitním zázemím na atraktivním místě ve středu města

Nabízíme kompletní servis na profesionální úrovni

Využíváme mnohaletých zkušeností pro stanovení optimální tržní ceny nemovitostí.
© 2004 Obsah stránek: Pro Trade Finance.   Všechna práva vyhrazena.
Internetum - Reality Web Studio - www.internetum.cz