PTF realityPTF reality, s.r.o.
CENTRUM BYLDENÍ PLZEŇ

Dřevěná 99/3, 30100, Plzeň
e-mail: info@ptf.cz
tel: +420 603 834 921

www.ptf.cz
www.pronajmyplzen.cz
www.bydleniplzen.cz

IČ: 06684394

+ přidat k oblíbeným

+ domovská stránka

Další služby


osobní makléř
investczech
Katalog firem PTF

Detail nabídky: Dvougenerační rodinný dům v Újezdě
 
PRODEJ NEMOVITOSTI
Nabídka číslo: 3490
Lokalita: Plzeň - Újezd
Statut: Rezervace
Cena: 6.490.000 Kč
Osobní makléř »   Vložit poptávku »   Hypotéční kalkulačka »
Máme pro Vás velký rodinný dvougenerační dům se zahradou a samostatnou garáží ve velmi žádané městské části Újezd v ulici V Zápolí. Dům po částečné rekonstrukci stojí na pozemku o rozloze 744 m2, jeho zastavěná plocha činí 137 m2, užitná plocha 190 m2 + sklep. Jedná se o udržovanou zděnou stavbu v dobrém technickém stavu s jedním podzemním a dvěma nadzemními podlažími. Dům je rozčleněn na 2 samostatné bytové jednotky, každá s vlastním vchodem a možností rozdělení zahrady. Menší bytová jednotka má dispozice 2+1 a nachází se v přízemí domu. Větší byt je o dispozích 5+1, přičemž v přízemí domu se nachází zádveří, velký pokoj s oddělenou kuchyní a koupelna s WC. Druhé nadzemní podlaží pak disponuje čtyřmi pokoji a zasklenou zimní zahradou. Celý objekt je podsklepený a kromě sklepních úložných prostor nabízí suterén i místnost upravenou k posezení.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, ohřev vody plynovým ohřívačem. Voda, kanalizace, elektřina a zemní plyn jsou připojeny na obecní řad, na zahradě je i vlastní studna.

Atraktivní je vynikající poloha a variabilní dispozice, které lze přizpůsobit na míru vašim představám a potřebám. Nabízí se buď zachování 2 bytových jednotek nebo upravení dispozic pro pohodlné prostorné bydlení jedné rodiny. Díky výborné orientaci domu ke světovým stranám a lukrativní lokalitě je předem zaručeno spokojené bydlení.
Dotázat se     Přeposlat na e-mail    
 

Zpět na úvod

©  Pro Trade Finance.   Všechna práva vyhrazena.     Ochrana osobních údajů.
Internetum - Reality Web Studio - www.internetum.cz