PTF realityPTF reality, s.r.o.
CENTRUM BYLDENÍ PLZEŇ

Dřevěná 99/3, 30100, Plzeň
e-mail: info@ptf.cz
tel: +420 603 834 921

www.ptf.cz
www.pronajmyplzen.cz
www.bydleniplzen.cz

IČ: 06684394

+ přidat k oblíbeným

+ domovská stránka

Další služby


osobní makléř
investczech
Katalog firem PTF

Detail nabídky: Prostorný rodinný dům v Černicích
 
PRODEJ NEMOVITOSTI
Nabídka číslo: 3412
Lokalita: Plzeň - Černice
Statut: Prodáno
Cena: 5.590.000 Kč
Osobní makléř »   Vložit poptávku »   Hypotéční kalkulačka »
Nabízíme k prodeji velký rodinný dům se zahradou ve velmi žádané městské části Černice v ulici Štefánikova. Dům je po částečné rekonstrukci a má zastavěnou plochu cca 104 m2. Jedná se o udržovanou zděnou stavbu v dobrém technickém stavu s jedním podzemním a dvěma nadzemními podlažími. Užitná plocha domu je cca 312 m2. Suterén domu nabízí prostornou garáž, kotelnu, prádelnu a 2 sklepní místnosti. Přízemí domu je rozdělené na vstupní prostor s chodbu, z něj navazující jídelnu s kuchyňským koutem, velkou obývací místnost s krbem, ložnici, koupelnu a WC s umyvadlem. Druhé nadzemní podlaží má stejné dispozice jako přízemí plus navíc disponuje jedním menším pokojem.

V roce 2016 byl v domě nainstalován nový plynový kotel, který zajišťuje celkové vytápění. Ohřev vody je zajištěn elektrickým zásobníkovým ohřívačem. Voda, kanalizace, elektřina a zemní plyn jsou připojeny na obecní řad.

U domu je k dispozici velmi pěkná upravená zahrada o rozloze 781 m2 s prostornou zděnou kolnou.

Devizou této nemovitosti je její vynikající poloha a variabilní dispozice, které lze rekonstrukcí přizpůsobit na míru vašim představám a potřebám. Nabízí se buď zachování 2 bytových jednotek nebo upravení dispozic pro pohodlné prostorné bydlení jedné rodiny. Díky výborné orientaci domu ke světovým stranám, blízké dostupnosti MHD, občanské vybavenosti a lukrativní lokalitě je toto předem zaručeno.
Dotázat se     Přeposlat na e-mail    
 

Zpět na úvod

©  Pro Trade Finance.   Všechna práva vyhrazena.     Ochrana osobních údajů.
Internetum - Reality Web Studio - www.internetum.cz