PTF realityPTF reality, s.r.o.
CENTRUM BYLDENÍ PLZEŇ

Dřevěná 99/3, 30100, Plzeň
e-mail: info@ptf.cz
tel: +420 603 834 921

www.ptf.cz
www.pronajmyplzen.cz
www.bydleniplzen.cz

IČ: 06684394

+ přidat k oblíbeným

+ domovská stránka

Další služby


osobní makléř
investczech
Katalog firem PTF

Detail nabídky: Luxusní měšťanský byt 4+kk v centru města Plzně
 
PRODEJ NEMOVITOSTI
Nabídka číslo: 3223
Lokalita: Plzeň - centrum
Statut: Náš tip
Cena: Info o ceně u RK
Osobní makléř »   Vložit poptávku »   Hypotéční kalkulačka »
Máme pro Vás komplexně zrenovovaný luxusní měšťanský byt 4+kk o výměře cca 160m2 v rámci úspěšného projektu REZIDENCE HAVLÍČKOVA ve středu města. Nádherný prostorný byt je dispozičně členěn na velký obytný prostor s kuchyní a balkonem, pracovnu (pokoj), ložnici, ložnici s velkou šatnou a terasou, dvěma koupelnami, 2x WC a velkou centrální halou s přístupem do jednotlivých pokojů. Byt je nadstandardně vybaven. Součástí kupní ceny je ve standardním provedení velká kuchyňská linka Hanák, vestavné spotřebiče Elektrolux (lednice s mrazákem, indukční varná deska, horkovzdušná trouba, myčka). Nádherné obklady a dlažby Sapho, baterie Grohe, koupelnový nábytek Lebon a mnoho dalšího. K bytu náleží sklep. Použité vizualizace bytu jsou ilustrativní, skutečné barevné provedení se může lišit. Rádi Vám poskytneme bližší informace. Ideový koncept interiérů vychází z jedinečné individuální dispozice každého jednotlivého bytu nebo prostoru. Spolu s bytovými architekty jsme se zamýšleli nad ideálními parametry současného bydlení. Zachovat genius Loci. Nabídnout osobní prostor, individualitu, komfort, klid, zázemí, soukromí a bezpečí. To jsou základní předpoklady. Výsledkem je řešení na míru. Každý byt je na milimetr přesně takový, jaký má být. V nejlepší kondici a připraven splnit vše, po čem toužíte. Luxusní koupelny, podlahy, dveře, obklady, sanitární keramika, vše je sladěno do posledního detailu. To vše je součástí kupní ceny každého BYTU dokonce i kuchyňská linka a vestavné spotřebiče, vše ve skvělé kvalitě, na klíč a bez starostí.

K projektu: Lidé pracující na projektu REZIDENCE HAVLÍČKOVA pro Vás připravili projekt luxusního bydlení v rámci rekonstrukce dvou činžovních domů z konce 19. století v centru Plzně.

V historických kulisách vzniká třináct luxusních bytů pro pohodlné bydlení a potřeby člověka 21. století. Původní stavba nabízela velmi ceněné kvality v podobě krásné fasády, prostorných bytů, vysokých stropů a reprezentativních společných prostor. Tyto přednosti jsme uchopili a obohatili o moderně řešené dispozice bytů. Přidali jsme 2 výtahy, vybudovali vjezd do dvora, zřídili parkovací stání a oba domy napojili na centrální rozvod tepla a teplé vody. Co se nám líbilo, jsme zrenovovali a zachovali, vše ostatní jsme vylepšili.

Kvalitní architektura vyžaduje opatrný přístup. Jsme pyšní, že jsme dokázali spojit duch původního domu s moderními materiály a designem současnosti. Precizním stavebním a řemeslným zpracováním jsme dosáhli ideálního souladu. Posuďte sami.

Z naší práce máme velkou radost. Velmi se těšíme, až se do nových bytů nastěhujete. V tom okamžiku naše práce dosáhne zamýšleného cíle. Život v REZIDENCI HAVLÍČKOVA je synonymem pro naprostý klid a soukromí.
Dotázat se     Přeposlat na e-mail    
 

Zpět na úvod

©  Pro Trade Finance.   Všechna práva vyhrazena.     Ochrana osobních údajů.
Internetum - Reality Web Studio - www.internetum.cz