PTF realityPTF reality, s.r.o.
CENTRUM BYLDENÍ PLZEŇ

Dřevěná 99/3, 30100, Plzeň
e-mail: info@ptf.cz
tel: +420 603 834 921

www.ptf.cz
www.pronajmyplzen.cz
www.bydleniplzen.cz

IČ: 06684394

+ přidat k oblíbeným

+ domovská stránka

Další služby


osobní makléř
investczech
Katalog firem PTF
Osobní makléř
Vyhledání nemovitosti
Nemáte čas a nebo už Vás nebaví denně procházet všechny realitní servery, tiskoviny a nebo inzeráty, aby jste našli byt nebo dům podle Vašich představ? Naši makléři denně pečlivě sledují všechna inzertní média a rovněž nabídky ostatních realitních kanceláři a proto máme kompletní přehled o realitním trhu. Využijte našich znalostí a nechte se při vyhledání vhodné nemovitosti zastoupit Vaším OSOBNÍM REALITNÍM MAKLÉŘEM. Váš makléř Vám bude pravidelně předkládat vhodné nabídky, zajistí prohlídky vybraných objektů a zařídí potřebné formality spojené s koupí nebo pronájmem Vámi vybraného bytu nebo rodinného domu.
Prodej (pronájem) nemovitosti
Nevyhovuje Vám, že se ve Vaší nemovitosti střídají zástupy makléřů z různých realitních kanceláří, které vlastně ani osobně neznáte, a nemáte proto ani přehled o tom, jak a kde je Vaše nemovitost presentována? Obáváte se nesolidního jednání různých zprostředkovatelů? Svěřte svou nemovitost do péče Vašeho OSOBNÍHO REALITNÍHO MAKLÉŘE, který se Vám bude o Váš majetek svědomitě starat, doporučí Vám reálnou tržní cenu, vyhledá pro Vás vhodného kupce nebo nájemníka, zajistí vyřízení veškerých formalit včetně zpracování kompletní smluvní dokumentace a dle Vašeho zadání Vás zastoupí při všech jednáních na úřadech a se smluvními partnery
Finanční služby
Společnost Pro Trade Finance zajišťuje pro své klienty vyřízení hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření (případně dalších forem úvěrů např. spotřebitelských úvěrů) s tím, že jsme schopni zajistit tyto úvěry od všech významných finančních ústavů, které se na trhu s těmito produkty pohybují. Obraťte se proto na Vašeho OSOBNÍHO MAKLÉŘE, který Vám doporučí v dané situaci a pro danou nemovitost optimální variantu. Přímo v naší kanceláři projednáme potřebné formality, což velmi zjednodušuje celý proces koupě nemovitosti. Tímto ušetříme našim klientům spoustu času i finančních prostředků. Tento finanční servis poskytujeme našim klientům samozřejmě zdarma.
Vyplňte níže uvedený formulář. Váš OSOBNÍ REALITNÍ MAKLÉŘ vše zajistí za Vás.

Pokud se s námi chcete spojit raději telefonicky či osobně zde uvádíme naše
kontaktní údaje.
Vaše jméno a příjmení

Telefon

E-mail


nabídněte nemovitost

hledáte nemovitost?
© 2004 Obsah stránek: Pro Trade Finance.   Všechna práva vyhrazena.
Internetum - Reality Web Studio - www.internetum.cz