PTF realityPTF reality, s.r.o.
CENTRUM BYLDENÍ PLZEŇ

Dřevěná 99/3, 30100, Plzeň
e-mail: info@ptf.cz
tel: +420 603 834 921

www.ptf.cz
www.pronajmyplzen.cz
www.bydleniplzen.cz

IČ: 06684394

+ přidat k oblíbeným

+ domovská stránka

Další služby


osobní makléř
investczech
Katalog firem PTF
10 tipů jak nejlépe prodat (pronajmout) Vaši nemovitost
Tip č. 1 Vsaďte na první dojem

Každý kupec se rozhoduje, ať vědomě či nevědomě, podle toho jaký první dojem na něho nemovitost udělá. Proto ho potěší, když je přivítán upravenou zahradou, posekaným trávníkem, uklizeným okolím domu, půdou či terasou, na podzim pak shrabaným listím a v zimě odklizeným sněhem. Pokud chcete minimalizovat překážky při prodeji vaší nemovitosti je velice důležité, aby Vaše nemovitost vypadala co nejlépe.


Tip. č. 2 Investujte do svého budoucího zisku

Připravte Vaši nemovitost na prodej či pronájem. Ukliďte obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, zvažte, zda by nebylo dobré provést nějaké drobné opravy nebo úpravy. Vhodné je čerstvě vymalovat, vytapetovat, napastovat parkety atd. Každý ocení, když vidí Vaši nemovitost v té nejlepší formě a ne jak pěkně by mohla vypadat po určitých úpravách.


Tip. č. 3 Nemějte Váš dům během dne uzavřený

Dovolte slunečním paprskům vstoupit do Vašeho interiéru, otevřete okna, rozhrňte záclony. Připravte příjemnou a pozitivně naladěnou atmosféru.


Tip. č. 4 Večer rozsviťte

Vytvořte příjemnou a barevnou náladu. Rozsviťte všechna světla uvnitř domu i venku. Dokažte potenciálnímu kupci, že je zde vítán.


Tip č. 5 Pozor na domácí mazlíčky

Psi a kočky jsou báječnými společníky, ale ne v době prohlídky Vaší nemovitosti. Mají totiž sklon plést se Vám pod nohy a proto své miláčky nechte venku a nebo alespoň někde, kde se Vám nebudou plést.


Tip č. 6 Dejte Vaší nemovitosti prostor

Vyvarujte se, aby Vaše nemovitost byla plná lidí. Kupci se pak často cítí nevítáni. Mají snahu si nemovitost rychle prohlédnout s pocitem, aby Vás nerušili. A proto udržujte Vaši nemovitost co nejvíce prázdnou, opticky bude vypadat větší a klient se může v klidu rozhodnout.


Tip č. 7 Uvolněte se

Buďte přátelští, nesnažte se vnucovat konverzaci, neomlouvejte se za nedostatky, nechte klienta si nemovitost prohlédnout v klidu. Pokud bude chtít, sám se zeptá na to, co ho zajímá. Odkažte ho pak na makléře Pro Trade Finance, který s ním vše rád vyřídí.


Tip č. 8 Udržujte si odstup

Nikdo nezná vaši nemovitost lépe než vy. Ale makléři Pro Trade Finance jsou odborně školeni pro tyto situace a dokáží mnohem profesionálnějším způsobem vysvětlit a popsat kupci výhody Vaší nemovitosti a navíc znají jeho potřeby a přání.


Tip. č. 9 Pomáhejte svému makléři

Váš osobní makléř realitní agentury Pro Trade Finance je tu pro Vás a velmi ocení pokud bude znát všechny klady ale i zápory Vaší nemovitosti. Je pak na všechny eventuality připraven a může tak zvolit vhodnou strategii a nabídnout Vaši nemovitost odpovídajícímu klientovi.


Tip č. 10 Obraťte se na profesionály

Využijte všech výhod profesionální realitní agentury, která vše řeší komplexně a vy se nemusíte o nic dalšího starat. Profesionálové vždy zajistí bezpečnou finanční transakci, upozorní Vás na možná rizika, pomohou s financováním a hlavně efektivně zrealizují Váš obchodní případ.
© 2004 Obsah stránek: Pro Trade Finance.   Všechna práva vyhrazena.
Internetum - Reality Web Studio - www.internetum.cz